SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
477 400 €
(4 012 € / m²)
Prodaja
4
1
119 m²
Grad Šibenik

spalnica4
površina119 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ŠIBENIK, BRODARICA - Trosobni stan u novogradnji s pogledom na Krapanj

Stan 5B na 1. katu

- Dnevni boravak i blagovaonica i kuhinja 32,50 m2

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 48 dni

Lokacija

Grad Šibenik
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dux nekretnine d.o.o.

Slađana Vidaković

Podobni oglasi