SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
270 000 €
(3 750 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Grad Šibenik

spalnica3
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Na drugom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj prostrani dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od hodnika,...

Ostalo
Starost oglasa: 97 dni
Posodobljeno: 97 dni

Lokacija

Grad Šibenik
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Bonum nekretnine d.o.o.

Bonum nekretnine

Podobni oglasi