Seznam ponudb
2
2
550 000 €
(5 046 € / m²)
Prodaja
3
2+
109 m²
Grad Rovinj
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
109 m²
kopalnice
2+
ISTRA, ROVINJ Luksuzni stanovi na podaju
The building is consists of three spacious apartments with areas from 104 to 109 sq. m., each of which occup...
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
A - Izjemno varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
2 dni
Posodobljeno:
2 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Grad Rovinj
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.