SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
179 000 €
(6 630 € / m²)
Prodaja
1
1
27 m²
Grad Rovinj

spalnica1
površina27 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodajemo stan u Rovinju na mirnoj lokaciji.

Stan se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život.

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Grad Rovinj
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi