SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
364 000 €
(4 608 € / m²)
Prodaja
3
1
79 m²
Grad Rovinj

spalnica3
površina79 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A stunning 79 m² apartment is available for sale in the heart of Rovinj, just 250 meters from the sea. Nestled on a quiet, hidden street, the property...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorOpremljenoRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Grad Rovinj
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Podobni oglasi