SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
980 000 €
(5 568 € / m²)
Prodaja
5
2+
176 m²
Grad Rovinj

spalnica5
površina176 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Prodaje se luksuzan i iznimno prostran dvoetažni stan u novogradnji u Rovinju, smješten u manjoj stambenoj zgradi sa svega šest stanova, na mirnoj i t...

Ostalo
Starost oglasa: 32 dni
Posodobljeno: 32 dni

Lokacija

Grad Rovinj
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Four nekretnine d.o.o.

Milenko Dučić

Podobni oglasi