SUPA24
Terasa; talne ploščice, razgled
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba; naravna svetloba, sodoben slog
280 000 €
(5 091 € / m²)
Prodaja
2
2+
55 m²
Grad Rovinj

spalnica2
površina55 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaje se lijep i funkcionalan stan površine 55 m², smješten na 3. katu stambene zgrade u samom srcu Rovinja. Stan je raspoređen na dvije etaže, što ...

Ostalo
Starost oglasa: 79 dni
Posodobljeno: 69 dni

Lokacija

Grad Rovinj
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi