SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 500 000 €
(10 067 € / m²)
Prodaja
2
2+
149 m²
Grad Rovinj

spalnica2
površina149 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ova izuzetna rezidencija nalazi se u prestižnom dijelu Rovinja, samo 200 metara od Jadranskog mora.
Luksuzni klub okružen je stoljetnim borovima, a o...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaTuš kabinaLočeni wcHodnikKuhinjski aparatiLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slogOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 116 dni
Posodobljeno: 99 dni

Lokacija

Grad Rovinj
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi