SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
229 500 €
(3 957 € / m²)
Prodaja
2
1
58 m²
Grad Rovinj

spalnica2
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na prodaju je moderan i luksuzan stan u prizemlju novogradnje, ukupne površine 58.32m2, s vlastitim dijelom dvorišta - 35m2.

Ovaj stan nudi savršen ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorNadstropjeKuhinjski aparatiLeseni podPloščiceVisoki stropiPo prenoviNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 126 dni
Posodobljeno: 55 dni

Lokacija

Grad Rovinj
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Four nekretnine d.o.o.

Four nekretnine Istra

Podobni oglasi