SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
385 000 €
(11 000 € / m²)
Prodaja
1
1
35 m²
Grad Rovinj

spalnica1
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Amazing 1st line apartment in Rovinj with almost private beach!Discover an exceptional real estate opportunity in Rovinj with this stunning 35 m² apar...

Ostalo
Starost oglasa: 197 dni
Posodobljeno: 54 dni

Lokacija

Grad Rovinj
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Podobni oglasi