SUPA24
257 500 €
(2 830 € / m²)
Prodaja
4
1
91 m²
Korzo, Grad Rijeka

spalnica4
površina91 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Rijeka, Krimeja - prodaja stana sa balkonom i pogledom na more!
 Posredujemo u prodaji stana od 90,63 m2 na 2.katu manje zgrade.

Ostalo
Starost oglasa: 473 dni
Posodobljeno: 341 dni

Lokacija

Korzo, Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Elite nekretnine Rijeka

Luana

Podobni oglasi