SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
212 000 €
(2 684 € / m²)
Prodaja
4
1
79 m²
Korzo, Grad Rijeka

spalnica4
površina79 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjepo prenovi
kletNe
terasaNe

Opis

TOP příležitost!
Nabízíme Vám na prodej hezký, zrekonstruovaný byt 4+1 plný světla, ve zrekonstruovaném domě s nádherným výhledem ve Škurinje - Rijek...

Ostalo
Starost oglasa: 485 dni
Posodobljeno: 484 dni

Lokacija

Korzo, Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Ing. Alice Roedl - Realityumore.com

Podobni oglasi