SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
264 500 €
(4 133 € / m²)
Prodaja
2
1
64 m²
Grad Rijeka

spalnica2
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaje se potpuno novoadaptiran stan u centru Rijeka, idealan za život ili investiciju. Stan je adaptiran 2025. godine, pri čemu su promijenjene sve ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

JO-DA nekretnine d.o.o.

Nikolina Grgin Tomašev

Podobni oglasi