Seznam ponudb
22
22
22
490 000 €
(4 579 € / m²)
Prodaja
4
1
107 m²
Grad Rijeka
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
4
površina
107 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
RIJEKA, TURNIĆ - Hitna prodaja: ekskluzivan stan 3S+DB s terasom s pogledom na more u zgradi novije gradnje, prilika!
Stan na drugom katu sastoji se...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
9 dni
Posodobljeno:
8 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.