SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
187 000 €
(2 338 € / m²)
Prodaja
3
1
80 m²
Grad Rijeka

spalnica3
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaje se klasični trosobni stan u Rijeci, smješten u centru Belvedera, na drugom katu stambene zgrade.

Stan se sastoji od tri međusobno povezane so...

Ostalo
Starost oglasa: 24 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Diamond Realestate

Matej Vuković

Podobni oglasi