SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
288 000 €
(3 945 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Grad Rijeka

spalnica3
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodajemo komforan dvosobni stan površine 73 m2 na uvijek traženoj lokaciji na Krnjevu.

Potpuno je renoviran pred 4 godine, kompletno je namješten i...

Ostalo
Starost oglasa: 29 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mololongo Realestate

Ivan Benaš

Podobni oglasi