SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
357 000 €
(3 798 € / m²)
Prodaja
4
1
94 m²
Grad Rijeka

spalnica4
površina94 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaje se atraktivan trosoban stan s dnevnim boravkom u novogradnji na Srdočima, smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana, što...

Ostalo
Starost oglasa: 40 dni
Posodobljeno: 40 dni

Lokacija

Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Millennium nekretnine exclusive

Nenad Trbović

Podobni oglasi