SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
218 000 €
(3 354 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Grad Rijeka

spalnica3
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

CASA BELLA iz ponude izdvaja- na prodaju smo dobili stan od 65 m² na jednoj od najtraženijih lokacija na zapadu Rijeke – Turnić. Idealna kombinacija z...

Ostalo
Starost oglasa: 51 dni
Posodobljeno: 32 dni

Lokacija

Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CASA BELLA NEKRETNINE

Olja Skender

Podobni oglasi