SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
228 000 €
(4 471 € / m²)
Prodaja
3
1
51 m²
Grad Rijeka

spalnica3
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaje se funkcionalan i ugodan stan ukupne površine 51 m², smješten na prvom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Rijeka.

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CASA BELLA NEKRETNINE

Ana-Maria Kovačević

Podobni oglasi