SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
428 000 €
(4 115 € / m²)
Prodaja
4
2+
104 m²
Grad Rijeka

spalnica4
površina104 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Stan 4 površine 104 m² predstavlja penthouse i ujedno najveću stambenu jedinicu u projektu, osmišljenu za one koji traže maksimalnu razinu komfora i f...

Ostalo
Starost oglasa: 57 dni
Posodobljeno: 57 dni

Lokacija

Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

JO-DA nekretnine d.o.o.

Josip Šikić, mag.oec

Podobni oglasi