SUPA24
Ostalo; razgled
Dnevna soba
Dnevna soba; nujna prenova, lesena tla
495 000 €
(3 929 € / m²)
Prodaja
4
2+
126 m²
Grad Rijeka

spalnica4
površina126 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Na traženoj lokaciji - Kantrida i inzvarednoj poziciji - nadomak mora, prodaje se etaža ukupne površine 126.99m2 s dvije terase, tavanom, okućnicom i ...

Ostalo
Starost oglasa: 69 dni
Posodobljeno: 69 dni

Lokacija

Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Four nekretnine d.o.o.

Ana Rogulj

Podobni oglasi