SUPA24
Ostalo; lesena tla, nujna prenova, naravna svetloba
Ostalo; lesena tla, naravna svetloba
Ostalo; lesena tla, nujna prenova
94 000 €
(1 741 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Grad Rijeka

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Casa Bella iz ponude izdvaja stan u strogom centru grada površine 54,50 m², smješten u visokom potkrovlju uredne i održavane zgrade. Stan se sastoji o...

Ostalo
Starost oglasa: 85 dni
Posodobljeno: 63 dni

Lokacija

Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CASA BELLA NEKRETNINE

Dario Jovanović, bacc.oec.

Podobni oglasi