SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
254 000 €
(3 735 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Grad Rijeka

spalnica3
površina68 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na atraktivnoj lokaciji u naselju Podmurvice prodaje se stan ukupne površine 68,37 m², smješten na šestom katu uredne i održavane zgrade s liftom.

Ostalo
Starost oglasa: 98 dni
Posodobljeno: 81 dni

Lokacija

Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Sendi Real Estate

Silvana Vujnović

Podobni oglasi