SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
280 000 €
(3 218 € / m²)
Prodaja
3
1
87 m²
Grad Rijeka

spalnica3
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

U ponudi je odličan stan ukupne bruto površine 87.68 m2, s pripadajućom okućnicom ukupne površine 63.25m2 i dva parkirna mjesta.

Ostalo
Starost oglasa: 107 dni
Posodobljeno: 107 dni

Lokacija

Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Four nekretnine d.o.o.

Hilda Ćoso

Podobni oglasi