SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
640 000 €
(4 776 € / m²)
Prodaja
4
2+
134 m²
Grad Rijeka

spalnica4
površina134 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Na prodaju je prostrani dvoetažni stan smješten u samom centru Trsata, ukupne stambene površine 126,3 m², uz dodatnih 28 m² terasa i balkona. Stan se ...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorTuš kabinaLočeni wcLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 115 dni
Posodobljeno: 115 dni

Lokacija

Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Euro Immobilen d. o. o.

Barbara Baranić

Podobni oglasi