SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
263 000 €
(4 242 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Grad Rijeka

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

U ponudi je lijepo uređen dvosobni stan s dnevnim boravkom na Gornjoj Vežici, smješten na drugom katu stambene zgrade, s otvorenim pogledom na more. S...

Ostalo
Starost oglasa: 121 dni
Posodobljeno: 49 dni

Lokacija

Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Diamond Realestate

Ured Rijeka

Podobni oglasi