SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
184 000 €
(1 643 € / m²)
Prodaja
2
1
112 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

spalnica2
površina112 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

U ponudi je nekretnina - 2s+db stan i konoba smještena na vrlo atraktivnoj i traženoj lokaciji!
Ovoj nekretnini pripada dvorište s konobom od 20.34m2 ...

Ostalo
Starost oglasa: 131 dni
Posodobljeno: 58 dni

Lokacija

Podmurvice, Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Four nekretnine d.o.o.

Edita Medvedić

Podobni oglasi