SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
156 000 €
(6 500 € / m²)
Prodaja
1
1
24 m²
Brajda, Grad Rijeka

spalnica1
površina24 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

U ponudi je stan smješten na Brajdi, površine 24.20m2 s pripadajućom galerijom pa u naravi ima veću kvadraturu.

Ostalo
Starost oglasa: 144 dni
Posodobljeno: 144 dni

Lokacija

Brajda, Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Four nekretnine d.o.o.

Kristijan Nikoloski

Podobni oglasi