Seznam ponudb
19
19
19
187 000 €
(2 597 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Podmurvice, Grad Rijeka
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
72 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
RIJEKA, PEĆINE - lijepi stan od 72,4 m2 na odličnoj lokaciji
Posredujemo u prodaji lijepog i funkcionalnog stana površine 72,40 m², smještenog u prvo...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Razgled
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
152 dni
Posodobljeno:
152 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Podmurvice, Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.