SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
485 000 €
(5 575 € / m²)
Prodaja
2
1
87 m²
Korzo, Grad Rijeka

spalnica2
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

RIJEKA-COSTABELLA Prodáme byt v novostavbě ve výborné a lukrativní lokalitě. Byt se nachází v prvním patře. Skládá se ze dvou ložnic, vstupní haly, ku...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorOpremljeno

Neopremljen
Starost oglasa: 158 dni
Posodobljeno: 158 dni

Lokacija

Korzo, Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Podobni oglasi