Seznam ponudb
5
295 000 €
(3 041 € / m²)
Prodaja
3
1
97 m²
Podmurvice, Grad Rijeka
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
97 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Na prodaju prostran stan od 97 m² na drugom katu održavane zgrade iz početka 20. stoljeća, u neposrednoj blizini centra.
Stan se sastoji od dvije kom...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Visoki stropi
Naravna svetloba
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
157 dni
Posodobljeno:
157 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Podmurvice, Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.