SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
345 000 €
(3 194 € / m²)
Prodaja
2
1
108 m²
Korzo, Grad Rijeka

spalnica2
površina108 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

RIJEKA, CENTRUM - byt 108m2 v přízemí, vhodný jako kancelářský prostor Nabízíme byt v přízemí administrativní budovy, což je v podstatě kancelářský pr...

Neopremljen
Starost oglasa: 161 dni
Posodobljeno: 161 dni

Lokacija

Korzo, Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Podobni oglasi