SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
228 999 €
(3 418 € / m²)
Prodaja
2
1
67 m²
Korzo, Grad Rijeka

spalnica2
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

RIJEKA, KRIMEA – Prostorný a světlý byt 2+kk + obývací pokoj s výhledem na moře a skvělou lokalitou!! Prodává se zařízený byt o rozloze 67,9 m² v devá...

Neopremljen
Starost oglasa: 160 dni
Posodobljeno: 160 dni

Lokacija

Korzo, Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Podobni oglasi