SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
460 000 €
(2 473 € / m²)
Prodaja
4
1
186 m²
Korzo, Grad Rijeka

spalnica4
površina186 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

RIJEKA, DONJA DŘEŇOVÁ - 4+kk, novější stavba, prostorná terasa! Zprostředkujeme prodej unikátních nemovitostí v městských liniích v Rijece. Dvoupodlaž...

Neopremljen
Starost oglasa: 157 dni
Posodobljeno: 157 dni

Lokacija

Korzo, Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Podobni oglasi