SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
744 000 €
(5 314 € / m²)
Prodaja
3
1
140 m²
Korzo, Grad Rijeka

spalnica3
površina140 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

RIJEKA, KANTRIDA – 140m2 byt v luxusní novostavbě pouhých 250 metrů od moře s garáží a panoramatickým výhledem na moře  exkluzivně představuje speciál...

Neopremljen
Starost oglasa: 157 dni
Posodobljeno: 157 dni

Lokacija

Korzo, Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Podobni oglasi