SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
230 000 €
(2 911 € / m²)
Prodaja
2
1
79 m²
Korzo, Grad Rijeka

spalnica2
površina79 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

RIJEKA, TURNIĆ - Prostorný byt 2+1. V blízkosti veškerá občanská vybavenost. Ve druhém patře dobře udržované a dobře postavené budovy na Turnić je na ...

Neopremljen
Starost oglasa: 158 dni
Posodobljeno: 158 dni

Lokacija

Korzo, Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Podobni oglasi