SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
210 678 €
(3 901 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Podmurvice, Grad Rijeka

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na atraktivnoj lokaciji u samom srcu Srdoča nastaje moderan stambeno-poslovni kompleks koji spaja udobnost, praktičnost i suvremeni dizajn. Projekt ob...

Ostalo
Starost oglasa: 162 dni
Posodobljeno: 162 dni

Lokacija

Podmurvice, Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Four nekretnine d.o.o.

Lorena Franolić

Podobni oglasi