SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
625 000 €
(6 313 € / m²)
Prodaja
4
2+
99 m²
Kozala, Grad Rijeka

spalnica4
površina99 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Kaiser Immobilien Vam predstavlja luksuzni stan sa magičnim pogledom na prvom katu Ville. Stan predstavlja pravo remek-djelo modernog dizajna, luksuz...

Ostalo
Starost oglasa: 409 dni
Posodobljeno: 409 dni

Lokacija

Kozala, Grad Rijeka
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Silvija Blažić

Podobni oglasi