SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
205 500 €
(3 806 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Grad Pula

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada j...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Grad Pula
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Jennifer Hofmann

Podobni oglasi