SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
202 577 €
(3 024 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Grad Pula

spalnica3
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj prostrani dvosoban stan unutar modernog projekta novogradnje predstavlja izvrsnu prili...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Grad Pula
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović

Podobni oglasi