SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
355 000 €
(3 087 € / m²)
Prodaja
3
2+
115 m²
Grad Pula

spalnica3
površina115 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodajemo stan u novogradnji na odličnoj lokaciji.

Stan se nalazi na drugom katu nove zgrade i jedini je stan na tom katu.

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Grad Pula
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi