SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
592 494 €
(3 591 € / m²)
Prodaja
3
2+
165 m²
Grad Pula

spalnica3
površina165 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Novi stambeni projekt na eksluzivnoj lokaciji, Pula,

Projekt Sisplac smješten je na jednoj od najboljih lokacija u Puli. Ova lokacija je savršena ...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Grad Pula
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi