SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
217 687 €
(3 819 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Grad Pula

spalnica2
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodajemo stan u novom stambenom komplesku, u Štinjanu. Kompleks se sastoji od 19 stambenih dvokatnih zgra. Lokacija novog stambenog kompleksa je odli...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Grad Pula
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi