SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
364 000 €
(4 233 € / m²)
Prodaja
2
1
86 m²
Valsaline, Grad Pula

spalnica2
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na prodaju kompletno renoviran stan, smješten na području Nove Verude. Zgrada je izgrađena 2013 god., nastanjena s samo dva stanara, te stan je renovi...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVarovanjeLeseni podPo prenoviNaravna svetlobaOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 132 dni
Posodobljeno: 88 dni

Lokacija

Valsaline, Grad Pula
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

INVESTA d.o.o.

Franko Rojnić

Podobni oglasi