SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
395 000 €
(3 496 € / m²)
Prodaja
3
1
113 m²
Narodni trg, Grad Pula

spalnica3
površina113 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ISTRIE, PULA - Moderní novostavba! Přízemí s dvorem! POPIS LOKALITY: Veli Vrh je jednou z nejžádanějších čtvrtí ve městě Pula. Vzhledem k tomu, že se ...

Neopremljen
Starost oglasa: 157 dni
Posodobljeno: 157 dni

Lokacija

Narodni trg, Grad Pula
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Podobni oglasi