SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
208 000 €
(3 925 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Studenčeva, Grad Pula

spalnica2
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Pula, Monvidal, moderan stan s parkingom u novogradnji s liftom

Pula, u novogradnji na Monvidalu prodaje se ovaj moderno uređen stan smješten na četv...

Ostalo
Starost oglasa: 328 dni
Posodobljeno: 240 dni

Lokacija

Studenčeva, Grad Pula
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

INVESTA d.o.o.

Đankarlo Čekić

Podobni oglasi