SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
359 000 €
(3 234 € / m²)
Prodaja
6+
2+
111 m²
Grad Pula

spalnica6+
površina111 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

RE/MAX Centar nekretnina iz svog raznolikog portfolija nudi ovaj veliki,dvoetažni stan sa 3 spavaće sobe u austro-ugarskoj zgradi sa uređenom fasadom ...

Ostalo
Starost oglasa: 329 dni
Posodobljeno: 328 dni

Lokacija

Grad Pula
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Remax centar nekretnina

Nedžad Salihović

Podobni oglasi