SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
420 000 €
(3 333 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
126 m²
Pelini, Grad Pula

spalnicaatypical
površina126 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Predstavljamo vam prostrani 3,5-sobni stan površine 126,22 m2 smješten na drugom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Pule, Štinjan. Ovaj stan nalazi ...

Ostalo
Starost oglasa: 397 dni
Posodobljeno: 82 dni

Lokacija

Pelini, Grad Pula
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Terram team

Sandra Kralj

Podobni oglasi