SUPA24
109 000 €
(3 759 € / m²)
Prodaja
1
1
29 m²
Valvidalska, Grad Pula

spalnica1
površina29 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na prodaju je stan površine 29.74 m2 koji se nalazi u neposrednoj blizini Amfiteatra. Sastoji se od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, odvojene...

Ostalo
Starost oglasa: 449 dni
Posodobljeno: 449 dni

Lokacija

Valvidalska, Grad Pula
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Rebecca d.o.o.

Danijela Milotić

Podobni oglasi