SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
271 000 €
(3 226 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
84 m²
Sisplac, Grad Pula

spalnicaatypical
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaje se dvosoban namješten stan na Verudi Porat. Površine je 84 m2, sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom iz koje se i...

Ostalo
Starost oglasa: 448 dni
Posodobljeno: 448 dni

Lokacija

Sisplac, Grad Pula
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Rebecca d.o.o.

Danijela Milotić

Podobni oglasi